Garmin Fenix 5 – filmy

Garmin Fenix 5 – filmy

Fenix 5 to najbardziej zaawansowany zegarek w ofercie amerykańskiego producenta. Model ten stanowi kontynuację bardzo udanej linii oznaczonej symbolem Fenix 3. Wraz ze wzrostem popularności tego modelu, w sieci przybywa coraz to więcej filmów, które przedstawiają jego możliwości. Postanowiliśmy zebrać w jednym miejscu najbardzej interesujące prezentacje. Mamy nadzieję, że poniższe filmy pozwolą Wam lepiej poznać ten wielofunkcyjny zegarek.

Zanim się pojawiłeś, czyli oficjalne wideo promujące serię Fenix 5

Ten film nie wnosi zbyt wiele informacji na temat zegarka Fenix 5, ale warto go obejrzeć chociażby dla sprawdzenia tego jak fajne prezentacje potrafi robić Garmin. Naprawdę ciekawy montaż 🙂

Zanim przejdziemy do szczegółowej prezentacji zegarka, polecamy obejrzenie dwóch poniższych filmów zatytułowanych „Poniedziałek” i „Sobota”, który przynajmniej nas motywują do treningu!

Unboxing oficjalny

Oficjalna prezentacja zawartości opakowania. Poza zegarkiem w zestawie znajduje się jedynie ładowarka i dokumentacja zatem film nie jest zbyt długi 🙂 W tzw. wariantach spakietowanych znajduje się jeszcze czujnik tętna Garmin HRM RUN.

Unboxing niezależny

DC RainMaker, amerykański bloger, tester oraz aktywny użytkownik chyba wszystkich możliwych produktów marki Garmin z działu fitness przygotował rewelacyjny unboxing serii zegarków Fenix 5. W swoim filmie przedstawia wszystkie możliwe warianty zegarka

Dodaj komentarz