Garmin Fenix 3 – dostępne warianty
Garmin Fenix 3 – dostępne warianty

Garmin Fenix 3 – dostępne warianty

Choć od zaprezentowania zegarków z serii Garmin Fenix 3 minęły już ponad dwa lata ich popularność nie maleje. Jak pokazał czas, amerykański producent poszedł w dobrym kierunku z rozwojem serii Fenix. Pierwszy model z tej linii był bardziej zegarkiem turystycznym niż treningowym, następca czyli Garmin Fenix 2 zyskał co prawda tryb multisport, ale ilość błędów oprogramowania zabiła ten produkt. Natomiast Fenix 3 został dopracowany w każdym calu.

Warianty modelu Garmin Fenix 3

O popularności serii Garmin Fenix 3 może świadczyć to, że producent wprowadził do oferty aż 14 wariantów tego modelu. Zegarki zostały podzielone na dwie grupy w zależności od rodzaju szkiełka. Do wyboru mamy modele ze szkiełkiem mineralnym lub szafirowym. Poza rodzajem szkiełka, zegarki różnią się jeszcze między sobą kolorem ramki, pasków oraz zawartością akcesoriów dodatkowych znajdujących się w opakowaniu.

Warianty ze szkiełkiem mineralnym

Decydując się na model ze szkiełkiem mineralnym użytkownicy mogą wybierać między modelem Fenix 3 Silver lub Fenix 3 Grey. Ten pierwszy posiada, zresztą jak sama nazwa wskazuje srebrną ramkę oraz czerwony pasek. Wariant Grey ma ciemno-szarą ramkę i czarny pasek. Oba zegarki można także zakupić w wersji „Performer Bundle” co oznacza, że w zestawie znajduje się także czujnik pomiaru tętna Garmin HRM Run.

Garmin Fenix 3

Niestety szara ramka w modelu Grey ma to do siebie, że szybciej widać na niej zarysowania.

Warianty ze szkiełkiem szafirowym

W ramach zegarków z odporniejszym na zarysowania szkiełkiem szafirowym mamy zdecydowanie większy wybór. Na poniższym zdjęciu zebraliśmy wszystkie dostępne modele. I tak od lewej mamy:

  • Fenix 3 Sapphire z jasnoszarą ramką, tytanową bransoletą i dodatkowym paskiem gumowym w czarnym kolorze
  • Fenix 3 Sapphire Grey ze skórzanym paskiem i dodatkowym paskiem nylonowym
  • Fenix 3 Sapphire White Rose Gold, czyli najbardziej kobieca odmiana fenixa
  • Fenix 3 Sapphire Silver ze skórzanym paskiem i dodatkowym paskiem gumowym w czarnym kolorze
  • Fenix 3 Sapphire z nierdzewną bransoletą i dodatkowym czarnym paskiem gumowym

Garmin Fenix 3

Podobnie jak w serii Fenix 3 tak i dla modeli ze szkiełkiem szafirowym są dostępne warianty, które w zestawie mają czujnik pomiaru tętna Garmin HRM Run. Modele te posiadają w nazwie dodatkowe oznaczenie „Performer Bundle”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 10 MB. Możesz przesłać: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Linki do YouTube, Facebook, Twitter i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop file here