wariantyfenix3promo

Garmin Fenix 3 – dostępne warianty

Choć od zaprezentowania zegarków z serii Garmin Fenix 3 minęły już ponad dwa lata ich popularność nie maleje. Jak pokazał czas, amerykański producent poszedł w dobrym kierunku z rozwojem serii Fenix. Pierwszy model z tej linii był bardziej zegarkiem turystycznym niż treningowym, następca czyli Garmin Fenix 2 zyskał co prawda tryb multisport, ale ilość błędów oprogramowania zabiła ten produkt. Natomiast Fenix 3 został dopracowany w każdym calu.

Warianty modelu Garmin Fenix 3

O popularności serii Garmin Fenix 3 może świadczyć to, że producent wprowadził do oferty aż 14 wariantów tego modelu. Zegarki zostały podzielone na dwie grupy w zależności od rodzaju szkiełka. Do wyboru mamy modele ze szkiełkiem mineralnym lub szafirowym. Poza rodzajem szkiełka, zegarki różnią się jeszcze między sobą kolorem ramki, pasków oraz zawartością akcesoriów dodatkowych znajdujących się w opakowaniu.

Warianty ze szkiełkiem mineralnym

Decydując się na model ze szkiełkiem mineralnym użytkownicy mogą wybierać między modelem Fenix 3 Silver lub Fenix 3 Grey. Ten pierwszy posiada, zresztą jak sama nazwa wskazuje srebrną ramkę oraz czerwony pasek. Wariant Grey ma ciemno-szarą ramkę i czarny pasek. Oba zegarki można także zakupić w wersji „Performer Bundle” co oznacza, że w zestawie znajduje się także czujnik pomiaru tętna Garmin HRM Run.

Garmin Fenix 3

Niestety szara ramka w modelu Grey ma to do siebie, że szybciej widać na niej zarysowania.

Warianty ze szkiełkiem szafirowym

W ramach zegarków z odporniejszym na zarysowania szkiełkiem szafirowym mamy zdecydowanie większy wybór. Na poniższym zdjęciu zebraliśmy wszystkie dostępne modele. I tak od lewej mamy:

  • Fenix 3 Sapphire z jasnoszarą ramką, tytanową bransoletą i dodatkowym paskiem gumowym w czarnym kolorze
  • Fenix 3 Sapphire Grey ze skórzanym paskiem i dodatkowym paskiem nylonowym
  • Fenix 3 Sapphire White Rose Gold, czyli najbardziej kobieca odmiana fenixa
  • Fenix 3 Sapphire Silver ze skórzanym paskiem i dodatkowym paskiem gumowym w czarnym kolorze
  • Fenix 3 Sapphire z nierdzewną bransoletą i dodatkowym czarnym paskiem gumowym

Garmin Fenix 3

Podobnie jak w serii Fenix 3 tak i dla modeli ze szkiełkiem szafirowym są dostępne warianty, które w zestawie mają czujnik pomiaru tętna Garmin HRM Run. Modele te posiadają w nazwie dodatkowe oznaczenie „Performer Bundle”.

 

Grupa FenixWorld na FB

Dołącz do naszej grupy na Facebooku i bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami ze świata zegarków Garmin Fenix.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij dalej.

master reset garmin fenix 3

Master reset zegarka Garmin Fenix 3

Master reset zegarka Garmin Fenix 3 to procedura, która przywróci ustawienia fabryczne w Twoim urządzeniu. Twardy reset powoduje także usunięcie wszystkich własnych ustawień oraz danych.

Zobacz
garmin fenix 3

Garmin Fenix 3 – filmy

Garmin Fenix 3 pomimo tego, że doczekał się już następców w postaci serii Fenix 3HR Elevate i Fenix 5 wciąż cieszy się sporą popularnością. W czym

Zobacz
Instrukcja Garmin Fenix 3

Instrukcja dla Garmin Fenix 3

Instrukcja dla Garmin Fenix 3 przyda się zarówno początkującym jak i bardziej zaawansowanym użytkownikom. W poszczególnych rozdziałach podręcznika zostały  zaprezentowane kolejne funkcje modelu Garmin Fenix 3.

Zobacz
Łukasz

Łukasz

Dodaj komentarz

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here