wyzwanie-krokow-garmin

Tworzenie wyzwania w aplikacji Garmin Connect

Z tego wpisu dowiecie się jak utworzyć wyzwanie w aplikacji mobilnej Garmin Connect. Do wspólnej rywalizacji można zaprosić znajomych, którzy posiadają zegarek Garmin oraz konto w platformie Garmin Connect. Wyzwanie może dotyczyć liczby kroków, przebiegniętych, przejechanych lub przepłyniętych kilometrów.Tworzenie wyzwania Garmin Connect

Tworzenie wyzwania w aplikacji Garmin Connect

Po uruchomieniu aplikacji Garmin Connect Mobile klikamy na ikonę trzech kropek znajdującą się w prawym, dolnym rogu ekranu (IOS Apple) lub w lewym górnym (Android), a następnie wybieramy znajdującą się na górze listy pozycję o nazwie Wyzwania. W kolejnym ekranie klikamy na Utwórz wyzwanie. Oznacz na liście znajomych, których chcesz zaprosić i kliknij Dalej.

Tworzenie wyzwania

Teraz wystarczy już tylko wybrać rodzaj wyzwania (kroki, bieg, kolarstwo, pływanie) i określić ramy czasowe trwania wyzwania. Na zakończenie klikamy na przycisk Do dzieła. Po tych czynnościach osoby z listy otrzymają powiadomienie z aplikacji oraz wiadomość mailową (na adres powiązany z kontem Garmin Connect) z zaproszeniem do udziału w wyzwaniu.

Osoby, które potwierdzą zaproszenie automatycznie wyświetlą się na liście wyzwania. Lista będzie aktualizowana w momencie synchronizacji wyników poszczególnych uczestników z aplikacją. Z poziomu ustawień aplikacji (kliknięcie na trzy kropki w prawym, górnym rogu ekranu) można m.in. podejrzeć zasady wyzwania, gdzie każdy uczestnik może dokładnie sprawdzić od kiedy do kiedy zliczane są np. kroki. Każdy z uczestników wyzwania ma też możliwość komentowania sytuacji na tablicy wyników. Jest to dodatkowa forma motywacji.

Tworzenie wyzwania Garmin Connect

Dodatkowe uwagi

Jeśli bierzesz udział w wyzwaniu i chcesz aby inni uczestnicy widzieli Twoje wyniki to musisz wejść w ustawienia aplikacji Garmin Connect Mobile, a następnie wybrać zakładkę Profil i prywatność. Na pytanie kto może wyświetlać informacje o Twoich aktywnościach należy wybrać np. Moje połączenia.

Pełną ofertę zegarków marki Garmin, za pośrednictwem których można brać udział w wyzwaniach ze znajomymi znajdziecie na stronie naszego partnera TRIGAR.pl. Jeżeli wolicie zakupy na żywo to zapraszamy do salonów firmowych w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku.

Grupa FenixWorld na FB

Dołącz do naszej grupy na Facebooku i bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami ze świata zegarków Garmin Fenix.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij dalej.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Łukasz

Łukasz

Dodaj komentarz

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here