Tworzenie wyzwania w aplikacji Garmin Connect
Tworzenie wyzwania w aplikacji Garmin Connect

Tworzenie wyzwania w aplikacji Garmin Connect

Z tego wpisu dowiecie się jak utworzyć wyzwanie w aplikacji mobilnej Garmin Connect. Do wspólnej rywalizacji można zaprosić znajomych, którzy posiadają zegarek Garmin oraz konto w platformie Garmin Connect. Wyzwanie może dotyczyć liczby kroków, przebiegniętych, przejechanych lub przepłyniętych kilometrów.Tworzenie wyzwania Garmin Connect

Tworzenie wyzwania w aplikacji Garmin Connect

Po uruchomieniu aplikacji Garmin Connect Mobile klikamy na ikonę trzech kropek znajdującą się w prawym, dolnym rogu ekranu (IOS Apple) lub w lewym górnym (Android), a następnie wybieramy znajdującą się na górze listy pozycję o nazwie Wyzwania. W kolejnym ekranie klikamy na Utwórz wyzwanie. Oznacz na liście znajomych, których chcesz zaprosić i kliknij Dalej.

Tworzenie wyzwania

Teraz wystarczy już tylko wybrać rodzaj wyzwania (kroki, bieg, kolarstwo, pływanie) i określić ramy czasowe trwania wyzwania. Na zakończenie klikamy na przycisk Do dzieła. Po tych czynnościach osoby z listy otrzymają powiadomienie z aplikacji oraz wiadomość mailową (na adres powiązany z kontem Garmin Connect) z zaproszeniem do udziału w wyzwaniu.

Osoby, które potwierdzą zaproszenie automatycznie wyświetlą się na liście wyzwania. Lista będzie aktualizowana w momencie synchronizacji wyników poszczególnych uczestników z aplikacją. Z poziomu ustawień aplikacji (kliknięcie na trzy kropki w prawym, górnym rogu ekranu) można m.in. podejrzeć zasady wyzwania, gdzie każdy uczestnik może dokładnie sprawdzić od kiedy do kiedy zliczane są np. kroki. Każdy z uczestników wyzwania ma też możliwość komentowania sytuacji na tablicy wyników. Jest to dodatkowa forma motywacji.

Tworzenie wyzwania Garmin Connect

Dodatkowe uwagi

Jeśli bierzesz udział w wyzwaniu i chcesz aby inni uczestnicy widzieli Twoje wyniki to musisz wejść w ustawienia aplikacji Garmin Connect Mobile, a następnie wybrać zakładkę Profil i prywatność. Na pytanie kto może wyświetlać informacje o Twoich aktywnościach należy wybrać np. Moje połączenia.

Pełną ofertę zegarków marki Garmin, za pośrednictwem których można brać udział w wyzwaniach ze znajomymi znajdziecie na stronie naszego partnera TRIGAR.pl. Jeżeli wolicie zakupy na żywo to zapraszamy do salonów firmowych w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 10 MB. Możesz przesłać: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Linki do YouTube, Facebook, Twitter i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop file here