fenix5plus-zmian-nazwy

Jak zmienić wyświetlaną nazwę zegarka w aplikacji Garmin Connect

W tym krótkim poradniku pokażemy Wam jak zmienić wyświetlaną w aplikacji Garmin Connect nazwę zegarka. Standardowo w trakcie pierwszej synchronizacji aplikacja automatycznie przyjmuje oryginalną nazwę danego modelu czyli np. Fenix 6 Sapphire. Aby dokonać zmiany nazwy musimy podpiąć zegarek do komputera i skorzystać z ustawień darmowego programu Garmin Express.

Nazwa zegarka Garmin Connect

 

Po uruchomieniu programu Garmin Express i zalogowaniu się danymi z konta Garmin Connect klikamy na zakładkę „Narzędzia i zawartość”, a dalej na ikonę ołówka znajdującą się przy aktualnej nazwie urządzenia. W kolejnym oknie wpisujemy nową nazwę i zapisujemy zmiany.

Od teraz zegarek Garmin Fenix 6 Sapphire w programie Garmin Express oraz w aplikacji Garmin Connect będzie oznaczony nową nazwą.

Grupa FenixWorld na FB

Dołącz do naszej grupy na Facebooku i bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami ze świata zegarków Garmin Fenix.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij dalej.

Łukasz

Łukasz

Dodaj komentarz

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here