fenix5plus-zmian-nazwy

Jak zmienić wyświetlaną nazwę zegarka w aplikacji Garmin Connect

W tym krótkim poradniku pokażemy Wam jak zmienić wyświetlaną w aplikacji Garmin Connect nazwę zegarka. Standardowo w trakcie pierwszej synchronizacji aplikacja automatycznie przyjmuje oryginalną nazwę danego modelu czyli np. Fenix 6 Sapphire. Aby dokonać zmiany nazwy musimy podpiąć zegarek do komputera i skorzystać z ustawień darmowego programu Garmin Express.

Nazwa zegarka Garmin Connect

 

Po uruchomieniu programu Garmin Express i zalogowaniu się danymi z konta Garmin Connect klikamy na zakładkę „Narzędzia i zawartość”, a dalej na ikonę ołówka znajdującą się przy aktualnej nazwie urządzenia. W kolejnym oknie wpisujemy nową nazwę i zapisujemy zmiany.

Od teraz zegarek Garmin Fenix 6 Sapphire w programie Garmin Express oraz w aplikacji Garmin Connect będzie oznaczony nową nazwą.

Grupa FenixWorld na FB

Dołącz do naszej grupy na Facebooku i bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami ze świata zegarków Garmin Fenix.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij dalej.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Łukasz

Łukasz

Dodaj komentarz

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here