Jak zmienić wyświetlaną nazwę zegarka w aplikacji Garmin Connect
Jak zmienić wyświetlaną nazwę zegarka w aplikacji Garmin Connect

Jak zmienić wyświetlaną nazwę zegarka w aplikacji Garmin Connect

W tym krótkim poradniku pokażemy Wam jak zmienić wyświetlaną w aplikacji Garmin Connect nazwę zegarka. Standardowo w trakcie pierwszej synchronizacji aplikacja automatycznie przyjmuje oryginalną nazwę danego modelu czyli np. Fenix 6 Sapphire. Aby dokonać zmiany nazwy musimy podpiąć zegarek do komputera i skorzystać z ustawień darmowego programu Garmin Express.

Nazwa zegarka Garmin Connect

 

Po uruchomieniu programu Garmin Express i zalogowaniu się danymi z konta Garmin Connect klikamy na zakładkę „Narzędzia i zawartość”, a dalej na ikonę ołówka znajdującą się przy aktualnej nazwie urządzenia. W kolejnym oknie wpisujemy nową nazwę i zapisujemy zmiany.

Od teraz zegarek Garmin Fenix 6 Sapphire w programie Garmin Express oraz w aplikacji Garmin Connect będzie oznaczony nową nazwą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 10 MB. Możesz przesłać: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Linki do YouTube, Facebook, Twitter i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop file here