Nowy uchwyt rowerowy dla zegarków Garmin Fenix 6
Nowy uchwyt rowerowy dla zegarków Garmin Fenix 6

Nowy uchwyt rowerowy dla zegarków Garmin Fenix 6

Już wkrótce w ofercie sklepu TRIGAR pojawi się nowy rodzaj uchwytu, który w łatwy sposób pozwali zamocować zegarki z serii Garmin Fenix 6 na kierownicy lub mostku roweru. Uchwyt ten bazuje na systemie szybkiego przepinania pasków QuickFit. W praktyce oznacza to, że do zamocowania zegarka na kierownicy nie są wymagane żadne narzędzia.

Uchwyt rowerowy Garmin Fenix 6

W zestawie poza adapterami pasującymi do wszystkich wielkości zegarków z serii Fenix 6 (6x, 6, 6s) znajduje się też mocowanie do kierownicy.

Uchwyt rowerowy Garmin Fenix 6

Wypięcie pasków z zegarka Garmin Fenix 6 i wpięcie adaptera otwiera możliwość na korzystania z innych rozwiązań mocowania z systemem obracanym o 90 stopni, znanych z serii liczników Garmin Edge.

Nowy uchwyt rowerowy poza serią Fenix 6 będzie też kompatybilny z zegarkami Garmin Quatix 6 oraz Tactix Delta. Cena sugerowana uchwytu to 129zł.

2 komentarzy

    1. Też nas to zastanawia. W teorii Garmin na liście zgodnych zegarków nie podaje serii Fenix 5, ani Fenix 5 Plus. Jednak obie te serie mają taki sam system mocowania pasków QuickFit co zegarki z serii Fenix 6. Jak tylko otrzymamy uchwyt testowy to sprawdzimy kompatybilność z wszystkimi Fenixami i dopiszemy stosowne zdanie w artykule.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 10 MB. Możesz przesłać: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Linki do YouTube, Facebook, Twitter i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop file here