Garmin Fenix 6 rower

Nowy uchwyt rowerowy dla zegarków Garmin Fenix 6

Już wkrótce w ofercie sklepu TRIGAR pojawi się nowy rodzaj uchwytu, który w łatwy sposób pozwali zamocować zegarki z serii Garmin Fenix 6 na kierownicy lub mostku roweru. Uchwyt ten bazuje na systemie szybkiego przepinania pasków QuickFit. W praktyce oznacza to, że do zamocowania zegarka na kierownicy nie są wymagane żadne narzędzia.

Uchwyt rowerowy Garmin Fenix 6

W zestawie poza adapterami pasującymi do wszystkich wielkości zegarków z serii Fenix 6 (6x, 6, 6s) znajduje się też mocowanie do kierownicy.

Uchwyt rowerowy Garmin Fenix 6

Wypięcie pasków z zegarka Garmin Fenix 6 i wpięcie adaptera otwiera możliwość na korzystania z innych rozwiązań mocowania z systemem obracanym o 90 stopni, znanych z serii liczników Garmin Edge.

Nowy uchwyt rowerowy poza serią Fenix 6 będzie też kompatybilny z zegarkami Garmin Quatix 6 oraz Tactix Delta. Cena sugerowana uchwytu to 129zł.

Grupa FenixWorld na FB

Dołącz do naszej grupy na Facebooku i bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami ze świata zegarków Garmin Fenix.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij dalej.

Radar Garmin Varia 510

Rowerowy radar Garmin Varia RTL 510

Dzięki uprzejmości firmy TRIGAR.pl mieliśmy możliwość przetestowania nowej wersji rowerowego radaru Garmin Varia RTL 510. W stosunku do swojego poprzednika (Varia RTL 500) zmiana dotyczy

Zobacz

Czujnik kadencji i prędkości Garmin

Chłodny okres jesienno-zimowy nie sprzyja treningom rowerowym. Dlatego większość kolarzy decyduje się na jazdę w pomieszczeniu z wykorzystaniem trenażera. W tej sytuacji pomiar dystansu czy

Zobacz
Łukasz

Łukasz

2 komentarze do wpisu „Nowy uchwyt rowerowy dla zegarków Garmin Fenix 6”

    • Też nas to zastanawia. W teorii Garmin na liście zgodnych zegarków nie podaje serii Fenix 5, ani Fenix 5 Plus. Jednak obie te serie mają taki sam system mocowania pasków QuickFit co zegarki z serii Fenix 6. Jak tylko otrzymamy uchwyt testowy to sprawdzimy kompatybilność z wszystkimi Fenixami i dopiszemy stosowne zdanie w artykule.

Dodaj komentarz

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here