Nowy uchwyt rowerowy szybkiej zmiany dla serii Garmin Fenix 6
Nowy uchwyt rowerowy szybkiej zmiany dla serii Garmin Fenix 6

Nowy uchwyt rowerowy szybkiej zmiany dla serii Garmin Fenix 6

W ofercie sklepu TRIGAR pojawił się nowy uchwyt rowerowy dla serii zegarków Garmin Fenix 6. Mocowanie to wykorzystuje system szybkiego wypinania pasków z zegarka QuickFit i umożliwia montaż na mostku lub kierownicy.

Zawartość zestawu

Producent nie rozdrabniał się na tworzenie trzech osobnych uchwytów pod modele zegarków Fenix 6s, Fenix 6 i Fenix 6x. W zamian za to w  zestawie znajdziemy trzy rozmiary adapterów z wyraźnym oznaczeniem szerokości 20mm, 22mm i 26mm, które są zgodne z w/w seriami zegarków. Oprócz adapterów w komplecie jest też klasyczne mocowanie do rurki wraz z podkładką oraz kompletem gumowych ringów w dwóch rozmiarach.

Zawartość zestawu do szybkiego montażu zegarka z serii Garmin Fenix 6 na kierownicy roweru

Montaż uchwytu

Montaż zegarka Garmin Fenix 6 na kierownicy jest bardzo prosty. Wszystko co trzeba zrobić to wypiąć paski i wpiąć do zegarka odpowiedni adapter. Przypominamy, że paski w serii Fenix 6 posiadają system QuickFit, zatem do ich demontażu nie są wymagane żadne narzędzia.

Demontaż pasków z zegarka i wpięcie adaptera

Następnie za pomocą gumowych ringów mocujemy uchwyt na kierownicy lub mostku. W ostatnim kroku pozostaje już tylko wpięcie zegarka w gniazdo uchwytu i obrót o 90 stopni. Zwracamy uwagę na charakterystyczne kliknięcie, które oznacza prawidłowe zamocowanie zegarka.

Współpraca z innymi uchwytami

Podpięcie pod zegarek Garmin Fenix 6 adaptera, otwiera drogę na korzystanie z uchwytów znanych z liczników rowerowych Garmin Edge. Mowa tu m.in. o specjalnym systemie mocowania między lemondkami.

Adapter znajdujący się w zestawie pasuje do uchwytów znanych z liczników Garmin Edge

Kompatybilność uchwytu

Poza wszystkimi wariantami zegarków z rodziny Garmin Fenix 6, nowy uchwyt jest zgodny także z zegarkami Garmin Quatix 6 oraz Garmin Tactix Delta. Uwaga! Choć wcześniejsze serie Fenixów (5 i 5 Plus) posiadają taką samą szerokość pasków (20mm, 22mm, 26mm) co Fenix 6, to rozstawa między teleskopami jest minimalnie większy, przez co nie są one zgodne z uchwytem szybkiego mocowania. Użytkownicy tych serii mogą zamocować zegarki na kierownicy przy użyciu uniwersalnego uchwytu dla zegarków Garmin.

Gdzie kupić?

Zainteresowanych zakupem nowego uchwytu rowerowego dla zegarków z serii Garmin Fenix 6 zapraszamy do salonów firmowych lub sklepu internetowego firmy TRIGAR – Autoryzowanego Partnera Garmin w Polsce. Przy zakupie online możecie użyć w koszyku kod rabatowy „FW-free-delivery”, dzięki któremu otrzymacie darmową dostawę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 10 MB. Możesz przesłać: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Linki do YouTube, Facebook, Twitter i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop file here