uchwytrowerowygarminfenix6

Nowy uchwyt rowerowy szybkiej zmiany dla serii Garmin Fenix 6

W ofercie sklepu TRIGAR pojawił się nowy uchwyt rowerowy dla serii zegarków Garmin Fenix 6. Mocowanie to wykorzystuje system szybkiego wypinania pasków z zegarka QuickFit i umożliwia montaż na mostku lub kierownicy.

Zawartość zestawu

Producent nie rozdrabniał się na tworzenie trzech osobnych uchwytów pod modele zegarków Fenix 6s, Fenix 6 i Fenix 6x. W zamian za to w  zestawie znajdziemy trzy rozmiary adapterów z wyraźnym oznaczeniem szerokości 20mm, 22mm i 26mm, które są zgodne z w/w seriami zegarków. Oprócz adapterów w komplecie jest też klasyczne mocowanie do rurki wraz z podkładką oraz kompletem gumowych ringów w dwóch rozmiarach.

Zawartość zestawu do szybkiego montażu zegarka z serii Garmin Fenix 6 na kierownicy roweru

Montaż uchwytu

Montaż zegarka Garmin Fenix 6 na kierownicy jest bardzo prosty. Wszystko co trzeba zrobić to wypiąć paski i wpiąć do zegarka odpowiedni adapter. Przypominamy, że paski w serii Fenix 6 posiadają system QuickFit, zatem do ich demontażu nie są wymagane żadne narzędzia.

Demontaż pasków z zegarka i wpięcie adaptera

Następnie za pomocą gumowych ringów mocujemy uchwyt na kierownicy lub mostku. W ostatnim kroku pozostaje już tylko wpięcie zegarka w gniazdo uchwytu i obrót o 90 stopni. Zwracamy uwagę na charakterystyczne kliknięcie, które oznacza prawidłowe zamocowanie zegarka.

Współpraca z innymi uchwytami

Podpięcie pod zegarek Garmin Fenix 6 adaptera, otwiera drogę na korzystanie z uchwytów znanych z liczników rowerowych Garmin Edge. Mowa tu m.in. o specjalnym systemie mocowania między lemondkami.

Adapter znajdujący się w zestawie pasuje do uchwytów znanych z liczników Garmin Edge

Kompatybilność uchwytu

Poza wszystkimi wariantami zegarków z rodziny Garmin Fenix 6, nowy uchwyt jest zgodny także z zegarkami Garmin Quatix 6 oraz Garmin Tactix Delta. Uwaga! Choć wcześniejsze serie Fenixów (5 i 5 Plus) posiadają taką samą szerokość pasków (20mm, 22mm, 26mm) co Fenix 6, to rozstawa między teleskopami jest minimalnie większy, przez co nie są one zgodne z uchwytem szybkiego mocowania. Użytkownicy tych serii mogą zamocować zegarki na kierownicy przy użyciu uniwersalnego uchwytu dla zegarków Garmin.

Gdzie kupić?

Zainteresowanych zakupem nowego uchwytu rowerowego dla zegarków z serii Garmin Fenix 6 zapraszamy do salonów firmowych lub sklepu internetowego firmy TRIGAR – Autoryzowanego Partnera Garmin w Polsce. Przy zakupie online możecie użyć w koszyku kod rabatowy „FW-free-delivery”, dzięki któremu otrzymacie darmową dostawę.

Grupa FenixWorld na FB

Dołącz do naszej grupy na Facebooku i bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami ze świata zegarków Garmin Fenix.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij dalej.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Łukasz

Łukasz

Dodaj komentarz

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here