Prezentacja tarczy Go World dla zegarków Garmin
Prezentacja tarczy Go World dla zegarków Garmin

Prezentacja tarczy Go World dla zegarków Garmin

XXXII Letnie Igrzyska Olimpijskie to bardzo dobry moment na to by ubrać swój zegarek Garmin w patriotyczne barwy! Dzięki tarczy Go World od Garmina w kilka sekund możecie ustawić jako tło tarczy zegarka flagę dowolnego kraju. Podobny efekt można uzyskać przy użyciu dodatku Face It, o którym pisaliśmy w jednym z naszych poradników, jednak dedykowana tarcza, która została pobrana już ponad 60 000 razy również zasługuje na uwagę.

Instalowanie tarczy Go World w zegarku Garmin Fenix 

Tarcza Go World jest kompatybilna praktycznie z wszystkimi zegarkami, które obsługują dodatki z platformy Garmin Connect IQ. W celu pobrania i instalacji tarczy w zegarku Garmin Fenix zalecamy skorzystanie z aplikacji Connect IQ. W tejże aplikacji wystarczy wyszukać nazwę Go World, a następnie kliknąć na przycisk zainstaluje. Po kilkunastu minutach w naszym zegarku pojawi się nowa tarcza. 

tarcza-karmin-goworld

Wybór flagi 

Zmiany ustawień flagi możemy dokonać na trzy sposoby:

  • za pośrednictwem aplikacji Garmin Connect Mobile
  • za pośrednictwem aplikacji Garmin Connect IQ
  • za pośrednictwem programu Garmin Express

Naszym zdaniem najwygodniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z aplikacji Garmin Connect IQ. Aby ustawić flagę wybranego kraju, wystarczy uruchomić aplikację, następnie kliknąć w dolnej części ekranu na ikonę My Device. Teraz wybieramy zakładkę Moje tarcze zegarka i odszukujemy na liście zainstalowanych tarcz pozycję Go World. Otwieramy ustawienia i z rozwijanej listy wybieramy interesujący na kraj. Na zakończenie klikamy Save. Po synchronizacji aplikacji z zegarkiem, flaga wybranego przed chwilą kraju będzie wyświetlana na tarczy zegarka. 

tarcza-zegarka-garmin-go-world

Tarcza Go World, poza motywem flagi oraz aktualną godziną, prezentuje także datę, ilość wykonanych w ciągu dnia kroków oraz poziom naładowania baterii.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 10 MB. Możesz przesłać: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Linki do YouTube, Facebook, Twitter i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop file here