tarcza-goworld-fenix

Prezentacja tarczy Go World dla zegarków Garmin

XXXII Letnie Igrzyska Olimpijskie to bardzo dobry moment na to by ubrać swój zegarek Garmin w patriotyczne barwy! Dzięki tarczy Go World od Garmina w kilka sekund możecie ustawić jako tło tarczy zegarka flagę dowolnego kraju. Podobny efekt można uzyskać przy użyciu dodatku Face It, o którym pisaliśmy w jednym z naszych poradników, jednak dedykowana tarcza, która została pobrana już ponad 60 000 razy również zasługuje na uwagę.

Instalowanie tarczy Go World w zegarku Garmin Fenix 

Tarcza Go World jest kompatybilna praktycznie z wszystkimi zegarkami, które obsługują dodatki z platformy Garmin Connect IQ. W celu pobrania i instalacji tarczy w zegarku Garmin Fenix zalecamy skorzystanie z aplikacji Connect IQ. W tejże aplikacji wystarczy wyszukać nazwę Go World, a następnie kliknąć na przycisk zainstaluje. Po kilkunastu minutach w naszym zegarku pojawi się nowa tarcza. 

tarcza-karmin-goworld

Wybór flagi 

Zmiany ustawień flagi możemy dokonać na trzy sposoby:

  • za pośrednictwem aplikacji Garmin Connect Mobile
  • za pośrednictwem aplikacji Garmin Connect IQ
  • za pośrednictwem programu Garmin Express

Naszym zdaniem najwygodniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z aplikacji Garmin Connect IQ. Aby ustawić flagę wybranego kraju, wystarczy uruchomić aplikację, następnie kliknąć w dolnej części ekranu na ikonę My Device. Teraz wybieramy zakładkę Moje tarcze zegarka i odszukujemy na liście zainstalowanych tarcz pozycję Go World. Otwieramy ustawienia i z rozwijanej listy wybieramy interesujący na kraj. Na zakończenie klikamy Save. Po synchronizacji aplikacji z zegarkiem, flaga wybranego przed chwilą kraju będzie wyświetlana na tarczy zegarka. 

tarcza-zegarka-garmin-go-world

Tarcza Go World, poza motywem flagi oraz aktualną godziną, prezentuje także datę, ilość wykonanych w ciągu dnia kroków oraz poziom naładowania baterii.

 

Grupa FenixWorld na FB

Dołącz do naszej grupy na Facebooku i bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami ze świata zegarków Garmin Fenix.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij dalej.

Łukasz

Łukasz

Dodaj komentarz

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here