spotify-garmin-fenix5plus1

Spotify w zegarku Garmin Fenix 5 Plus

Mamy dobrą wiadomość dla fanów treningu z muzyką. Garmin rozpoczął współpracę ze Spotify, czyli jednym z największych serwisów zajmujących się strumieniowym przesyłaniem muzyki.

Wymagania i kompatybilne zegarki

Na chwilę obecną wsparcie dla aplikacji Spotify uzyskała tylko najwyższa seria zegarków z oferty amerykańskiego producenta. Mowa oczywiście o modelach z grupy Garmin Fenix 5 Plus. Użytkownicy pozostałych muzycznych zegarków (Garmin Forerunner 645 Music i Vivoactive 3 Music) mogą korzystać z konkurencyjnej aplikacji Deezer, o której pisaliśmy w jednym z wcześniejszych artykułów.

garmin fenix 5 plus spotify
Od lewej Garmin Fenix 5 Plus i Garmin Fenix 5S Plus

Procedura korzystania ze Spotify w zgodnym zegarku Garmin  jest bardzo prosta. Zanim jednak rozpoczniemy pobieranie aplikacji do Fenixa 5 Plus przypominamy, że tylko posiadacze konta Spotify Premium mogą pobierać do zegarka własne playlisty. Bez konta premium niestety nic nie zdziałamy.

  1. Logujemy się do aplikacji Garmin Connect Mobile (wymagana synchronizacja z zegarkiem po bluetooth)
  2. Klikamy na ikonę naszego zegarka, znajdującą się w górnej części aplikacji, a następnie wybieramy zakładkę muzyka
  3. Pobieramy ze sklepu Connect IQ aplikację Spotify i instalujemy ją w zegarku
  4. Po instalacji pozostaje już tylko nadanie aplikacji uprawnień dostępu. Aplikacja Garmin Connect Mobile przekieruje nas do logowania do konta Spotify.

garmin fenix spotify

Po zainstalowaniu aplikacji i wykonaniu synchronizacji z kontem Spotify pozostaje już tylko ustawienie w zegarku Spotify jako dostawcę nagrań oraz pobranie własnej playlisty. Do pobierania muzyki wymagany jest dostęp do sieci wi-fi.

garmin fenix 5 plus spotify

Zainteresowanych zakupem zegarka z serii Garmin Fenix 5 Plus zapraszamy do salonów firmowych oraz sklepu internetowego TRIGAR.pl 

Grupa FenixWorld na FB

Dołącz do naszej grupy na Facebooku i bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami ze świata zegarków Garmin Fenix.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij dalej.

Łukasz

Łukasz

2 komentarze do wpisu „Spotify w zegarku Garmin Fenix 5 Plus”

Dodaj komentarz

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here