Black Friday – Garmin Fenix 6x Pro tańszy o 500zł
Black Friday – Garmin Fenix 6x Pro tańszy o 500zł

Black Friday – Garmin Fenix 6x Pro tańszy o 500zł

Sprawdzamy najlepsze promocje z okazji Black Friday na zegarki serii Garmin Fenix. W tym roku widać jedną przypadłość. Wszystkie sklepy posiadające w ofercie zegarki amerykańskiego producenta zaprezentowały praktycznie takie same przeceny. Na który model naprawdę warto zwrócić uwagę?

Promocja Black Friday na zegarek Garmin Fenix 6X Pro

Promocyjna cena na ten zegarek to 2499zł, czyli o równe 500zł mniej niż najniższa oferta w polskiej dystrybucji. Cena tego modelu przed obniżką wynosiła 2999zł. Zwracamy tu uwagę na dziwne zabiegi niektórych firm w sieci, które przeceniają ten model z kwoty np. 3349zł. Choć finalna cena oczywiście wychodzi taka sama, to stosowanie tego typu zabiegów jest dla nas dość niezrozumiałe. Jakby nie było naszym zdaniem ta promocja jest zdecydowanie godna uwagi.

ZOBACZ OFERTĘ NA TEN MODEL

Garmin Fenix 6X Pro Black Friday
Garmin Fenix 6X Pro tańszy o 500zł

Garmin Fenix 6 Sapphire tańszy o 350zł

Choć tu zniżka nie jest aż tak widoczna jak przy w/w modelu to naszym zdaniem także warto zwrócić uwagę na ten zegarek. Funkcjonalnie w niczym nie odbiega on od wariantu F6X Pro. Mamy natomiast mniejszą kopertę 47mm (F6X Pro 51mm), ekran o przekątnej 1,3″ (F6X Pro 1,4″) oraz czas pracy baterii z włączonym GPS do 36h (F6X Pro do 60h). Wariant ten posiada natomiast szafirowe szkiełko oraz bezel pokryty specjalną powłoką ochronną DLC.

ZOBACZ OFERTĘ NA TEN MODEL

Garmin Fenix 6 Sapphire
Garmin Fenix 6 Sapphire tańszy o 350zł

Garmin Fenix 6X Pro Solar tańszy o 540zł

W tegorocznych promocjach Black Friday nie zabrakło też modelu doładowywanego za pomocą energii słonecznej. Fenix 6X Pro Solar posiada kopertę o średnicy 51mm, szkiełko power glass, a także ramkę pokrytą powłoką DLC. W standardzie znajduje się też mapa turystyczna całej Europy oraz wsparcie dla niezliczonej ilości aktywności.

ZOBACZ OFERTĘ NA TEN MODEL

Garmin Fenix 6X Pro Solar
Garmin Fenix 6X Pro Solar tańszy o 540zł

Garmin Fenix 6 Pro tańszy o 360zł

2299zł na taką kwotę został przeceniony ten model w promocji Garmin Black Friday jaką zaprezentował sklep TRIGR.pl. Wariant F6 Pro posiada szkiełko Corning Gorilla Glass, kopertę o średnicy 47mm oraz wyświetlacz 1,3″.

ZOBACZ OFERTĘ NA TEN MODEL

Garmin Fenix 6 Pro
Garmin Fenix 6 Pro tańszy o 360zł

Promocja Black Friday na Garmin Fenix 6s Pro tańszy o 360zł

Promocyjna cena dotyczy zarówno modelu w kolorze białym, jak i czarnym. Wariant Fenix 6s Pro ma kopertę o średnicy 42mm i wyświetlacz o średnicy 1,2″.

ZOBACZ OFERTĘ NA TEN MODEL

Garmin Fenix 6S Pro Black Friday
Garmin Fenix 6S Pro tańszy o 360zł

Monitorujemy na bieżąco oferty w sieci. Jeśli trafimy na jakąś nową okazję związaną z zegarkami Garmin Fenix to dodamy ją do tego artykułu. Wszystkie promocyjne oferty z tego artykułu znajdziecie na TRIGAR.pl oraz w sześciu salonach firmowych tej firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 10 MB. Możesz przesłać: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Linki do YouTube, Facebook, Twitter i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop file here